Pompa Sistemleri

Deskar Teknik ile ihtiyaç duyulabilinecek tüm debi ve basınç aralıklarında sisteminizi destekleyebilecek, bir yangın pompası ve arzu ettiğiniz performansı sağlaya bilirsiniz.

Yangın Kontrol Panoları

Deskar Teknik, Distribütör'ü olduğu yangın kontrol panellerinin devreye alınarak, gerekli test prosedürleri uygulanarak sistemin çalışır halde kullanıcıya teslimini sağlar.Ayrıca gerekli yedek parça teminleri stoklarımızdan sağlanmaktadır.

Sprinkler Sistemi ve Vana Grubu

Deskar Teknik, yangın sistemleri ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararası firmalardan sağlanmaktadır...

Köpüklü Söndürme Sistemleri

Köpüklü Söndürme Sistemi Depolama alanları, Rafineriler, Plastik ve Boya üretim alanları gibi yüksek riske sahip yanıcı maddelerde ve toksit patlayıcı gazların söndürülmesinde köpükle sistem size en güvenilir koruma sağlar.

Gazlı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri

Hassas teknoloji, objeler ve özel alanların korunmasında ihtiyaç duyulan gazlı söndürme sistemleri, Deskar Teknik ile en doğru ve ekonomik çözümleri bula bilirsiniz.

İhbar ve Algılama

İhbar ve algılama Güvenilir bir yangın korunum sisteminin temel ve vazgeçilmez unsurlarından biri hızlı ve güvenilir yangın algılama sistemidir. Erken algılanan yangın hasarın büyümeden önlenmesini sağlar.

Proje Tasarım

Deskar Teknik Yapıların kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, güncel hesap ve dizayn yazılımları desteğiyle, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz

Teknik Bakım

Deskar Teknik, Montajı yapılan yangın koruma sistemlerinin, devreye alma testi prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir...

Deskar Teknik'i Tercih Eden Firmalarımız

Firmamızın kuruluş amacı “Müşteri memnuniyetini ve insana saygı politikasını” ön planda tutmaktır.

0
0
0
0