Deskar Teknik;

Yangın söndürme sistemleri ve ekipmanlarına ait teknik malzeme konularında hizmet vermek üzere kurulmuş bir firmadır. Yangın söndürme sistemlerinin projelendirilmesi ve dizayn kontrollerinin (Hidrolik Hesaplama) yapılması, söndürme sistemlerinde kullanılan yangın pompası, alarm vanaları ve diğer ekipmanların temini ile satış öncesi ve sonrası danışmanlık, periyodik bakım, tamir, onarım gibi teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Sunulan tüm hizmetler NFPA (UL&FM onaylı), FM GLOBAL ve TS EN 12845 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Teknik malzemelerinin ( pompa sistemleri, Vana ve Bağlantı ekipmanları vb.) distribütörü olduğu konusunda en iyi profesyonel kuruluşlar ile her türlü malzeme temininde de geniş bir yelpazeye sahip firmamız ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Deskar Teknik , müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarak kaliteli ve uygun maliyetli ürünler ile çözüm ortağınız olmaktadır. Bu sektörde 15 yılı aşkın deneyim ve birikimimiz ile uzman kadromuzla birlikte hizmetlerimizi profesyonel olarak sunmaktayız. Bize ihtiyaç duyduğunuz her türlü çalışma için sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.Vizyon;

Dürüst, güvenilir, yenilikçi ve ürün gruplarımızda yer alan yüksek kaliteli ürünleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla, kalitemizden ve değerlerimizden ödün vermeden, iş alanlarımızda sürekli farklılık ve gelişme yaratarak siz değerli kuruluşlara en iyi hizmeti vermektir.

Misyon;

• Yüksek teknoloji
• Yüksek verim
• Yüksek kalite
• Yüksek hizmet garantisi, konularında kaliteden ödün vermeden çevre dostu, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini esas alan kriterleri gerçekleştirecek özeliklerde sizlere hizmet sunmaktadır.

UYGULAMA ALANLARIMIZ

Uygulama Yaptığımız Başlıca Alanlar...

Deskar Teknik'i Tercih Eden Firmalarımız

Firmamızın kuruluş amacı “Müşteri memnuniyetini ve insana saygı politikasını” ön planda tutmaktır.

0
0
0
0