Gazlı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri

• FM 200 gazlı söndürme sistemlerinin en büyük özelliği renksiz ve kokusuz olmasının yanı sıra uygulandığı yere en az zararı veren söndürme sistemidir. İçerisinde herhangi bir kimyasal madde olmadığından, fiziki olarak kullanılır.
• CO2 gazlı söndürme sistemleri, gazın özelliği bakımından insan yaşamı olmayan yerlerde kullanımı tercih edilir. CO2 gazlı söndürme sistemleri, yangın esnasında ortamda bulunan oksijen yangını alevlendirmemesi için azaltır ve ısının düşmesine yardımcı olur.
• Davlumbaz kullanılan (Ocak ve fırın gibi) alanlarda davlumbaz içi veya baca içerisinde yangın riski ihtimaline karşı kullanılır. Bu sistemlerde söndürücü madde olarak potasyum karbonat bazlı sıvılar kullanılır. Bu sıvılar, sistemi devreye sokacak uyarılar geldiğinde hemen devreye girerek ortamı kaplayarak alevin oksijenle teması kesilir ve böylece yangın söndürme işlemi başlar.
• Tüm bu işlemler için kullanılacak sistemler hassa teknoloji, objeler ve özel alanların korunmasında ihtiyaç duyulan söndürme sistemlerine, Deskar Teknik ile en doğru ve ekonomik çözümlere sahip olabilirsiniz.

Deskar Teknik'i Tercih Eden Firmalarımız

Firmamızın kuruluş amacı “Müşteri memnuniyetini ve insana saygı politikasını” ön planda tutmaktır.

0
0
0
0